Ayak Mantarı Neden Olur?

Ayak Mantarı Neden Olur?

Ayak Mantarı Neden Olur?

Onycosolve ayak mantarı için kullanılan bir spreydir. Peki, ayak mantarı neden olur? Ayak mantarı, ayağın yeterli hijyenik koşullarda tutulması durumunda ortaya çıkabilir. Aynı zamanda genetik olarak da mantar enfeksiyonları gözükebilir. Alınacak olan önlemler ve tedavi ile bu sorun ortadan kalkabilir. Ayak mantarına neden olan hususları ortadan kaldırmanız durumunda, çözümü de sağlamış olursunuz.  Onycosolve sprey ile ayak mantarına son. Düzenli kullanarak siz de ayak mantarı sorununu erteleme imkânını bulabilirsiniz.

Onycosolve Ayak Mantarına Çözüm

Sprey kullanarak ayak mantarının iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Spreyi kullanmaya başladığınız andan itibaren mantarın bulaştırıcı etkisi yok edilecektir. Kötü kokunun giderilmesi konusunda da hemen etkili olacaktır. Mantar türü çok geniş yelpazededir. Ürünün 32.000 tür mantarda etkili olduğunu söyleyebiliriz. Onycosolve kullanarak mantarın azalması sağlanır ve yeniden oluşumunun engellenmesi konusunda da etkili olacaktır. Mantarlı olan bölgenin dezenfekte edilmesi sağlanarak iyileşme sağlanır. Bakteriler ortadan kalkar ve terleme azalır. El ve ayak parmaklarının arasında olan kaşıntının da minimuma düşmesi sağlanır. Vücutta %99 ihtimal ile mantar vardır. Bunun miktarı sizin hissettiğiniz belirti açısından etkilidir. Çözümü için düzenli olarak özel üretilmiş bu ürünü kullanabilirsiniz.

Mantar Belirtisi

Ürünü kullanmadan önce siz de mantar belirtisi olup olmadığına bakabilirsiniz. Genel olarak mantar belirtisinin olması durumunda, en kısa süre içinde Onycosolve kullanımı önerilir. En kısa süre içinde alınan önlemler ile çok daha hızlı şekilde çözüm sağlanmış olacaktır.

·         Tırnaklarda renk değişimi olur.

·         Tırnakların şekillerinde bozulma olacaktır.

·         Mukozada beyaz plaklar olabilir.

·         El ve ayak parmak aralarında kaşıntı olur.

Verilen belirtiler göz önünde bulundurularak direkt olarak yaşanan bu sorunun çözümü için ürün kullanabilirsiniz. Kesin çözüm olarak önerildiğini göreceksiniz.

Onycosolve içeriği

Bitkisel bir üründür. Doğal içeriği sayesinde kısa süre içinde çözüm olur. Çay ağacı yağı, meşe kabuğu özü, tıbbi melekotu özü gibi maddeler ile korumayı sağlar. Mantar enfeksiyonlarını öldürerek yok eder. Dezenfekte işlemleri ile iyileşmeyi sağlar. Onycosolve ürünü satın alarak siz de mantarlı bölgelere uygulayabilirsiniz.