El ve Ayak Mantarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

El ve Ayak Mantarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

El ve Ayak Mantarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

El ve Ayak Mantarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoğunlukla ayaklarda meydana gelen mantar sorununa Onycosolve ile son verebilirsiniz. Çoğu insanın kâbusu haline gelen el ve ayak mantarı sorunları kişilerin sosyal yaşamlarını da olumsuz yönde etkileyebiliyor. Ayrıca mantarlarda oluşan koku nedeniyle de bireyler kendilerini kötü hissetmektedirler. Onycosolve mantar spreyi sayesinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Onycosolve Kullanımı Nasıldır?

Onycosolve nasıl kullanılır?  Diye soranlar için oldukça basit olan kullanımını hemen anlatmaya başlayalım. Ürün mantar sorunu yaşayanların zahmetsizce kullanabilecekleri bir sprey formundadır. Spreyi kullanmadan önce uygulanacak bölgenin temizlenmesi gereklidir. Yıkama için kullanacağınız sabunun cildinizi tahriş etmemesine dikkat etmelisiniz. Su ve sabun kullanarak yıkadığınız sorunlu bölgeyi kurulamalısınız. Bunun için kâğıt havludan yararlanabilirsiniz. Ürünü uygulamadan önce iyice kuruduğundan emin olunması gerekir.

Sorunlu bölgeyi temizledikten sonra Onycosolve mantar spreyini sorunlu bölgeye püskürtmelisiniz. Daha sonra sorunlu bölgeye masaj yaparak ürünün emilimini sağlamalısınız. Etkili bir sonuç için en az iki hafta olmak üzere mantar spreyini kullanmalısınız. Doğal içeriği sayesinde ciltte herhangi bir alerjiye neden olmayan spreyi günde 2 veya 3 kere kullanabilirsiniz. Nihayetinde mantar sorununuz çözülene dek ürünü kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Onycosolve Hakkında Bilgiler ve Kullanıcı Yorumları

Onycosolve kullananlar düzenli kullanım sonrasında etkili bir sonuç aldıklarını dile getiriyorlar. Çünkü yaklaşık olarak bir aylık düzenli kullanım sonrasında Onycosolve ile mantardan tamamen kurtulmanız mümkün. Özellikle kaşıntıdan dolayı rahatsız olan kullanıcılar ürün sayesinde kaşınma sorunlarının ortadan kalktığını belirtiyorlar. Onycosolve mantar spreyi içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde kaşıntınızın durduğunu fark edeceksiniz. Aynı zamanda cildiniz de yenilenecektir. En önemlisi mantar sorununuz da ortadan kalkmış oluyor.

Onycosolve mantar spreyin içeriğinde ise, tamamen bitkisel ürünler bulunuyor. Kimyasal maddeler içermez. İçeriğinde; meşe ağacı kabuğu özü, culinary adaçayı Özü, yabani kereviz özü ve çay ağacı yağı özü bulunuyor. Çay ağacı ve meşe ağacının anti bakteriyel özelliği ile mantarın tekrar oluşumunu da engeller. Ayrıca çay ağacı ve yabani kereviz özü de kaşıntı hissini ortadan kaldırır. Culinary ada çayı ise hoş kokusuyla mantar olan bölgeye fresh bir koku kazandırır.