Onycosolve İçeriği

Onycosolve İçeriği

Onycosolve İçeriği

   Onycosolve mantar spreyi doğal içeriği sayesinde harhangi bir yan etkiye neden olmadan ciltte iyileşme sağlar. Kimyasal bulundurmayan ürün; güçlü antioksidan kaynağı meşe ağacı kabuğu özü, aromasıyla kötü kokuların giderilmesine yardımcı olan salvia officinalis özü, kaşıntıyı önleyen angelica archangelica özü ve güçlü anti bakteriyel özelliğe sahip çay ağacı özü içermektedir.

    Meşe Ağacı Kabuğu Özü: Mantarları iyileştirmek üzere üretilen spreyin içeriğinde meşe ağacı kabuğu özü bulunuyor. Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Antibakteriyel özellikler taşır. Cilt görünümünün daha canlı olmasını destekler. Ayrıca ileride ortaya çıkabilecek olan komplikasyonlara karşı etkili olacak ve yeni mantar oluşumunu önleyecektir.

     Salvia officinalis Özü: Bahçe, yaygın ya da culinary adaçayı olarak da bilinir. Güzel aroması, ayak kokusu spreyi olarak da tercih edilmesini sağlamıştır. Cilt görünümünü iyileştirici etkisinin yanı sıra aynı zamanda kalıcı güzel koku da sağlar.    

     Angelica archangelica özü: Bahçe angelica, yabani kereviz, Norveçli angelica olarak da biliniyor. Cildin yenilenmesi için etkili olan bu içerik, aynı zamanda kaşıntının önlenmesini de sağlar. Kaşıntıyı ortadan kaldırır.

    Çay ağacı yağı özü: Melaleuca alternifolia cildin rahatlamasını sağlar. Kaşıntı, yanma gibi hislerin ortadan kalkması için son derece faydalıdır. 

Ürün içeriği bitkisel formül ile oluşturulmuştur. Bitkisel içeriği sayesinde kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Kimyasal içermiyor olduğundan, cilde ayrıca bir komplikasyon ortaya çıkarması söz konusu değildir. Yanma, kızarma gibi bir sorun olmadan iyileşme süreci tamamlanır.