Onycosolve Nedir?

Onycosolve Nedir?

Onycosolve Nedir?

Onycosolve Plus çoğunlukla el, ayak ve tırnaklarda görülen mantar sorununu ortadan kaldırmak üzere üretilmiş bir üründür. Mantar problemlerini ortadan kaldırırken yeni mantar oluşumunu da önleyen sprey formundaki ürünü kullanarak siz de hasarlı cilt bariyerini onarabilir ve daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.
Onycosolve mantar spreyi kullanıldığı süre boyunca mantar bulaştırma riskini ortadan kaldırır. Ürün ayrıca ayak kokusu giderici bir özelliğe sahiptir. Bunun yanında mantar dolayısıyla  el ve ayak tırnaklarınızda meydana gelen şekil bozukluklarının zamanla düzelmesini sağlar.

Mantar gözeneklerinin çoğalmasını önler: Bulaşma etkisi olan mantar, sizin vücudunuzda da yayılmaya devam edecektir. Kalıcı bir önlem alarak, ürünü kullanmanız halinde gözeneklerin çoğalması engellenecektir.
Bulaşıcılığı azaltır: İlk kullanım ile birlikte en önemli etkisi, bulaşıcılık sorununu ortadan kaldırmasıdır. Enfeksiyonu minimuma indirerek bulaşıcı olma sorununu yok eder.
Kötü kokuyu giderir: Mantar olan bölgelerde kötü kokular açığa çıkar. Bu durum özellikle ayak mantarı ile kendisini gösterir. Ayak, kapalı olan bir bölge olduğundan mantarlı olduğunda koku engellenemez. Kötü kokuyu da ortadan kaldırma konusunda etkili olan ürün büyük ölçüde sizi rahatlatır.
İyileştirici etki üretir: Spreyi kullanan kişilerde iyileştirici etki en üst seviyeye ulaşır. Mantarların yok olması, pürüzsüz bir cilt, tırnakların yapısının düzelmesi gibi etkiler iyileştirici etkinin sonucunda ortaya çıkar. El ve ayaklarınızın çok temiz ve sağlıklı olması bu sayede mümkündür.
Bakteri florasını iyileştirir: Mantar bir çeşit bakteridir. Ciltte oluşan mantar, birçok bakterinin bir arada olması demektir. Spreyi kullanmanız halinde görülen etki bakteri florasının iyileşmesini sağlamak olacaktır. Aynı zamanda cildinizin canlandığını da göreceksiniz.
Cildiniz soyulmadan iyileşir: Birçok ürün ciltte soyulmaya neden olarak cilt tabakasını inceltir. Ancak sprey mantar türlerinin tamamı için soyulma olmadan iyileşme sağlar. Belirgin şekilde tonik etkisi ortaya koyar. Cilt yapısını dengeler ve iyileştirir.